Gratis

Reprezentant zonal de vanzari tamplarie PVC si aluminiu

TERAGLASS
3 poziții

Candidatul Ideal

Te vrem în echipa noastră dacă ai:
  • Studii medii sau superioare finalizate;
  • Experiența relevantă în vânzarea meterialelor de construcții;
  • Experiență în vânzarea tâmplăriei PVC/aluminiu (ferestre, uși) - constituie avantaj;
  • Cunoștințe privind piața construcțiilor din zona alocată;
  • Foarte bune abilități de comunicare, vânzare și negociere;
  • Orientare spre client și spre atingerea obiectivelor;
  • Cunoștințe MS Office – nivel mediu;
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări frecvente în județele alocate.

Descrierea jobului

Reprezentant vanzari tamplarie PVC si aluminiu
  • Promovarea și vânzarea produselor companiei în zona alocată;
  • Menținerea relației cu clienții, dezvoltarea și gеstionarеа portofoliului dе cliеnți;
  • Deplasări frecvente în teren pentru identificarea nevoilor clienților și a oportunităților de colaborare;
  • Îndеplinireа obiеctivelor dе vânzări, conform politicii și strаtеgiеi compаniеi;
  • Identificаrea și propunerea de acțiuni pentru creșterеа vânzărilor;
  • Monitorizarea derulării contractelor încheiate până la finalizarea acestora, inclusiv încasarea facturilor emise;
  • Colaborarea cu toate departementele implicate pentru realizarea obiectivelor de vânzări.
Beneficii
  • Pachet salarial competitiv - parte fixă și bonusuri în funcție de realizarea obiectivelor de vânzări;
  • Mașină, laptop, telefon mobil de serviciu;
  • Program de lucru flexibil și dinamic (home-office și vizite la clienți/deplasări în județele alocate);
  • Oportunitatea de a întâlni oameni noi și de a dezvolta o rețea bogată de cunoștințe în domeniu;
  • Asigurare de viață – risc și accidente;
  • Stabilitate într-o companie românească;
  • Dezvoltare profesională.

De 10 ani în domeniul producției tâmplăriei termoizolante, fabrica de uși și ferestre Teraglass activează atât pe piața internă, cât și pe piețe dezvoltate din Europa, așa cum este piața Germaniei. Competiția cu marii concurenți europeni nu a făcut decât să crească nivelul performanțelor și al calității tâmplăriei produse de Teraglass, acestea aliniindu-se cu succes normelor europene.

Ca parte a Grupului TeraPlast, TeraGlass împarte aceleași valori și caută mereu să aducă cele mai bune soluții pentru clienții săi. De altfel, siguranța și confortul clienților noștri sunt obiectivele noastre principale. Ducem mereu la bun sfârșit orice proiect, prin seriozitate și dăruire, asigurându-ne că livrăm doar cele mai bune produse pentru dumneavoastră și familiile dumneavoastră.

Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024