Publicat 14 Aug 2019 | Expiră 13 Sep 2019

REPREZENTANT ZONAL DE VANZARI SI MARKETING

3 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Vanzari

Candidatul ideal

Minimum 2 ani experienta intr-un post similar
Abilitatea de a pregati si interpreta rapoarte specifice
Abilitatea de a comunica profesional cu personalul de conducere si colegii atat verbal, cat si in scris
Abilitatea de a lucra autonom si de a realiza sarcinile de lucru cu atentie la detalii si de a respecta termenele limita
Utilizare PC - Word, Excel, Outlook
Orientat care rezultat, abilitati de prioritizare
Persoana organizata, meticuloasa, sociabila, responsabila

Descrierea jobului

Realizeaza planul de listari si dezvoltare a clientilor in conformitate cu strategia companiei
Realizarea planului de vanzari aferent zonei arondate atat distribuitori cat si retele IKA
Transmiterea operativa, corecta si completa a rapoartelor aferente zonei de activitate
Intocmirea diverselor rapoarte solicitate de catre superiorul ierarhic

SC DOMENIUL COROANEI SEGARCEA SRL are ca obiect de activitate cultivarea strugurilor si productia de vin.
Sediul societatii este in orasul Segarcea, la aprox. 30 km de Craiova.

REPREZENTANT ZONAL DE VANZARI SI MARKETING  -  Domeniul Coroanei Segarcea srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles