Gratis

Reprezentant Vanzari

UNIVER PRODUCT SRL

Candidatul Ideal

Sc UNIVER PRODUCT Srl, angajeaza Reprezentant Vanzari IKA, pentru Judetele Iasi, Neamt, Suceava, Botosani, Bacau, Vaslui
Cerinte:
-Experienta in domeniul IKA
-Bune abilitati de comunicare
-Cunostinte PC, Word, Excel, Power Point
-Disponibilitate la deplasari
-Permis conducere Cat B.

Descrierea jobului

Oferim:
-Salariul fix + comision
-Bonuri de masa
-Masina si telefon de serviciu
-Asigurare medicala
-Posibilitatea de dezvoltare ( cursuri, ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈training-uri )
Asteptam cv-urile pe adresa de email ; angajari@univer.ro ; pana in data de 27.05.2024

Descrierea companiei

Producator www.univer.ro

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024