Gratis

Reprezentant vanzari

SIND TOUR TRADING S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Abilități excelente de comunicare, negociere și relaționare.
  • Prioritizarea task-urilor.
  • Abilități solide de negociere și persuasiune.
  • Auto-motivat și orientat către obiective.
  • Abilitatea de a construi și menține relații cu clienți.i
  • Capacitatea de a lucra sub presiune si de a gestiona mai multe sarcini simultan.
  • Abilitati digitale obligatorii. Exemplu: platforme de marketing si eCommerce(Brevo, Mailchimp, klavyo) booking, travelminit, channel manager, social media, ZOOM, Microsoft excel.
  • Dorinta de dezvoltare alaturi de un colectiv implicat, intr-un mediu de lucru stabil pe termen lung.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Gestionarea si dezvoltarea relatiilor cu furnizorii de servicii turistice, agentii, touroperatori, mediul corporate.
  • Aplica politicile de marketing in ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁relatiile cu firmele contractante si potentialiii turisti individuali;
  • Promoveaza Sucursalele Sind Tour Trading, verifica pozitionarea si a listarea hotelurilor pe site-urile de rezervari on-line;
  • Cresterea si eficientizarea gradului de vanzari in baza targetului.
  • Implicarea in rezolvarea, in timp util si in bune conditii, a eventualelor probleme intampinate in legatura cu rezervarile efectuate.
  • Administrarea si transmiterea catre agentiile de turism la inceputul fiecarui an sau ori de cate ori este nevoie, a contractelor de servicii turistice si a ofertelor turistice din portofoliul Sind Tour Trading;
  • Crearea si planificarea pachetelor turistice in vederea promovarii in mediul online/offline.
  • Intocmirea si gestionarea rapoartelor vanzari, rapoarte comparative, graduri de ocupare turisti.
Ce oferim:
  • Posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si prietenos
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si de avansare in cariera
  • Training si formare
  • Beneficii suplimentare si bonusuri de performanta
  • Salariu competitiv

Compania noastră este un furnizor de servicii turistice pentru persoane fizice și juridice de peste 20 de ani.

In cadrul locațiilor proprii, oferim relaxare, aer curat, precum și pachete care cuprind diverse scheme de tratament şi proceduri pentru diverse afecţiuni : cardiovasculare, inflamatorii reumatice, și alte afecţiuni asociate, toate acestea putând fi adaptate pentru a se potrivi oricărui buget sau stil de călătorie.

Portofoliul nostru cuprinde unități de cazare proprii, în staţiuni balneare şi montane binecunoscute în România: Băile Herculane, Băile Felix, Covasna, Voineasa și Vidra.

Prin angajamentul nostru față de calitate și satisfacția clienților, ne străduim să facem din fiecare călătorie o experiență memorabilă și plăcută pentru clienții noștri.

Alăturați-vă echipei noastre și faceți parte dintr-o companie stimulantă și dinamică, dedicată să ofere experiențe balneo la standarde inalte, precum și un mediu de lucru placut, stabil, astfel încât potențialul tău să fie în prim plan.

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024