Gratis

Reprezentant vanzari

SC ATLANTIS ENGINEERING SRL

Candidatul Ideal

- Minim 2 ani experiență în vânzări în domeniul tehnic sau industrial;
- Cunoștințe relevante în domeniul tehnic;
- Studii superioare - constituie avantaj;
- Posesor permis conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasări în țară (70% teren, 30% birou);
- Cunoștințe operare PC (pachet Office la nivel superior, cunoștințe minime Autocad, Catia, Solidworks, Inventor);Abilități excelente de comunicare și prezentare, organizare și planificare

Descrierea jobului

- Promovează portofoliul de produse și servicii ale companiei;
- Administrează și dezvoltă portofoliul de clienți;
- Oferă suport tehnic ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂și comercial pentru clienții existenți din zona alocată;
- Obține comenzi și contracte noi;
- Prospectează piața și atrage noi clienți;
- Propune, negociază și urmărește ofertele comerciale.

Ce oferim?
- Post permanent de normă întreagă într-o firmă în plină dezvoltare, cu interese naționale și internaționale;
- Salariu fix + bonusuri de performanță (comision din realizari)
- Mașină de serviciu, laptop, telefon și alte instrumente necesare pentru desfășurarea activității cât mai eficient;
- Mediu profesional în continuă dezvoltare cu oportunități de dezvoltare profesională.

In ultimii ani, societatea ATLANTIS Engineering s-a impus pe piata ca o companie de referinta pentru standardele profesionale superioare ale produselor si serviciilor sale. SC Atlantis Engineering SRL are ca obiecte de activitate conform statutului: lucrari de instalatii electrice, retele de telecomunicatii, sisteme de securitate, linii tehnologice si sisteme industriale.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024