Gratis

Reprezentant vanzari

HR Tailors
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienta anterioara in vanzari de minim 1 an
Abilitati excelente de comunicare
Abilitatea de a lucra independent
Cunostinte operare PC
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Planifica strategia de vanzari pentru zona alocata
Prospecteaza constant piata, identificand noi oportunitati de crestere
Promoveaza produsele/ serviciile oferite ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂in concordanta cu specificul si nevoile clientilor
Pregateste si prezinta ofertele comerciale
Negociaza cu incredere si integritate conditiile contractuale pentru a asigura evolutia vanzarilor si atingerea obiectivelor
Monitorizeaza lunar desfasurarea contractelor incheiate
Analizeaza piata, competitia si gradul de satisfactie al clientilor si propune actiuni specifice pentru imbunatatire

Se ofera:
Salariu competitiv in functie de abilitati si experienta
Bonusuri pentru atingerea obiectivelor
Tichete de masa si abonament medical

HR Tailors este o companie specializata in furnizarea de servicii si strategii personalizate pentru optimizarea potentialului fortei de munca.

Oferim pentru companii servicii de consultanta in recrutare si selectie de personal, audit de resurse umane si design organizational, emitere de documente specializate, precum si cursuri in domeniul resurselor umane. Sustinem candidatii cu revizuirea CV-urilor si a profilurilor pe platformele profesionale, precum si cu pregatirea pentru interviuri.

Pentru mai multe detalii ne gasiti pe www.hrtailors.ro.

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 9 Iun. 2024