Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Reprezentant Vanzari

PM FURNITURE
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere;
Persoana responsabila, de incredere
Identifica nevoile clientilor si ofera solutii, conform politicii comerciale;
Atitudine proactiva, optimism;
Cunostinte avansate de operare calculator (Microsoft Office), lucrul cu baze de date ERP;
Spirit de echipa;
Vorbitor de limba engleza la nivel mediu/avansat;
Experienta in vanzari este un plus.

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea produselor companiei catre clienti actuali si potentiali;
Ofertare, pregatire contracte si prezentari pentru potentialiI clienti:
Prospecteaza permanent ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂piata pentru identificarea de noi clienti si pentru cresterea cotei de piata a serviciilor si produselor companiei;
Responsabilitati de administrare corespunzatoare a portofoliului de clienti si de dezvoltarea portofoliului existent;
Respecta procesele si procedurile de lucru agreate;

P&M Furniture produce si comercializeaza, mobilier profesional Horeca.
Web: www.pmfurniture.ro
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 7 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.