Gratis

Reprezentant vanzari

BIODENTIX PRO S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal la acest job este o persoana dinamica, optimista si motivata sa construiasca o cariera in domeniu.

Angajatul trebuie sa dea dovada de initiativa, de asumare a responsabilitatii si putere de adaptare la situatii noi.

Descrierea jobului

Reprezentantul Medical va avea ca obiectiv, in stransa colaborare cu managementul companiei, cresterea cererii pentru produse in piata locala de implanturi, produse regenerative si echipamente destinate medicinei dentare.

Reprezentantul Medical initiaza si mentine relatiile profesionale ale companiei cu medicii dentisti, participa la evenimente de promovare a produselor companiei, urmareste realizarea planului de vanzari, se ocupa de incasarea sumelor datorate de clientii din portofoliu.

Reprezentantii medicali vor fi implicati in vanzari directe.

Compania ofera un pachet salarial atragator, corespunzator calificarii si experientei fiecaruia, precum si instrumente de lucru adecvate (masina de companie, telefon mobil, laptop).

Se ofera de asemenea bonusuri motivante corespunzatoare performatei individuale. Dezvoltarea experientei personale este sustinuta de un program de instruire continua.

Biodentix Pro este unic distribuitor autorizat al implanturilor dentare Neobiotech in Romania. Cu reprezentanti medicali prezenti la nivel national, suntem capabili sa oferim clinicilor stomatologice, cabinetelor si medicilor stomatologi intreaga gama de produse si echipamente dentare Neobiotech.

Neobiotech, prezent in 60 de tari, este un important producător și furnizor de produse și soluții complete pentru implanturi, restaurare și stomatologie digitală.

Misiunea noastra este ca solutiile oferite in domeniul stomatologiei sa ramana simple, sigure si rapide, atat pentru medicii stomatologi cat si pentru pacienti.

Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024