Gratis

Reprezentant Vanzari

D.Y INTERNATIONAL SRL

Candidatul Ideal

Studii și experiență:
de preferat absolvent de studii superioare;
experiență în activitatea de vânzări,

Cunoştinţe şi abilităţi necesare:
abilități de comunicare și negociere;
abilități de lucru în echipă;
orientare către cerințele pieței și nevoile clienților;
cunoștinte și abilități de operare PC (MS Office);
disponibilitate pentru deplasări în zona deservită, pe o rază de cca 50 km;
permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Principalele responsabilități:
asigură promovarea și vânzarea produselor oferite de societate în zona deservită;
negociază contractele cu clienții și urmărește derularea lor până la recuperarea creanțelor, respectând mandatul de negociere stabilit prin procedurile societății;
administrează și dezvoltă portofoliul de clienți existent în zona deservită;
obține și centralizează informații din și despre piața specifică;

În cazul în care considerați că îndepliniți cerințele de mai sus și sunteți interesat/ă de acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa mnastase@intercars.eu

Suntem unul dintre liderii de pe piata de piese auto originale si after market din Romania, cu o prezenta pe aceasta piata din anul 2008.

Obiectul nostru de activitate este importul si distributia de piese de schimb pentru toate tipurile de autoturisme, camioane si utilaje agricole.

Avem in stoc mai mult de 1.000.000 de articole si suntem prezenti in toata tara.

Suntem parte din Grupul Inter Cars, cu sediul central in Polonia, lider pe piata pieselor auto after market din Europa de Est.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024