Gratis

Reprezentant Vanzari

SC PLANTEXTRAKT SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerintele postului
Pregatirea profesionala:
  • Studii medii sau superioare
  • Permis auto categoria B.
Experienta si abilitati:
  • Apt din punct de vedere medical si psihologic conform examinarilor periodice
  • Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj
  • Excelente capacitati de comunicare, analiza si control
  • Fara antecedente grave la circulatia pe drumurile publice in ultimele 36 de luni cum fi consumul de bauturi alcoolice si/sau accidente grave de circulatie.
  • Spirit de echipa , corectitudine, punctualitate
  • Cunostinte de operare PC

Descrierea jobului

Cerinte specifice:
  • Cunoştinţe solide de legislaţie rutieră in vigoare
  • Cunoştinţe primare de operaţiuni şi documente financiar-contabile
  • Cunostinte referitoare la achizitii/vanzari/gestiune
  • Sa dispuna de inteligenta generala la nivel ridicat
  • Capacitate de analiza si sinteza care sa ii permita rezolvarea optima si eficienta a sarcinilor profesionale, intelegere corecta a atributiilor postului.
  • Capacitate de evaluare si decizii rapide, eficiente, in conformitate cu cerintele situatiilor cu care se confrunta
  • urmeaza ruta prestabilita conform planificarii traseelor si raporteaza superiorului direct evolutia sa pe traseu, alegând cele mai bune variante de a ajunge la destinaţie în cel mai scurt timp
  • Răspunde solicitărilor de serviciu ale altor persoane din firmă numai cu acordul superiorului ierarhic
  • Prezintă organelor de control ale poliţiei rutiere documentele specifice solicitate
  • Propune superiorului ierahic măsuri de eficientizare a activităţii de transport
Beneficii:
  • Salariu fix
  • Bonus aferent vanzarilor: pana la 2000-2500 lei lunar
  • Bonuri de masa: 20 lei/zi
  • Masina de serviciu
  • Telefon de serviciu
  • Laptop

De aproape 30 de ani, la Plantextrakt fabricăm extracte vegetale și produse naturale originale, de înaltă calitate, a căror eficacitate este apreciată de către medici, farmaciști, pacienți – din România și de peste hotare. Este ceea ce ne motivează în activitatea noastră zilnică.
Infiintate in toamna anului 1991 ca firma mixta româno - germana cu sediul la Radaia, 14 km departare de Cluj Napoca, într-o zona nepoluata, în mijlocul naturii, Laboratoarele Plantextrakt au o experienţă de peste 20 de ani în prelucrarea plantelor, cu realizarea de preparate fitoterapice, gemoterapice şi medicamente homeopatice.

Pentru mai multe detalii, vă invităm să accesați site-ul nostru: https://www.plantextrakt.ro/

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024