Gratis

Reprezentant Vanzari

CONSTRUMA DESIGN
2 poziții

Candidatul Ideal

Reprezentant Vanzari in Cluj-Napoca
  • studii superioare economice sau constructii
  • cunostinte de limba engleza nivel mediu;
  • cunostinte operare PC si a programelor de tip Office;
  • permis de conducere categoria B.
  • persoana ambitioasa, cu pasiune pentru vanzari si dorinta de a reusi intr-un mediu dinamic
  • experienta in vanzari de produse financiare, reprezinta un avantaj;
  • abilitati dе vanzare, comunicare, negociere, putere dе convingere;
  • orientat catre rezultate si indeplinirea targetului de vanzari;
  • capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu clientii;
  • persoana dinamica, responsabila, flexibila, perseverenta, motivata, organizata, sociabila;
  • capacitatea de organizare a activitatii, de planificare in functie de obiective;
  • capacitatea dе gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor;

Descrierea jobului

  • promoveaza si vinde produsele companiei;
  • vanzare, ofertare si negociere cu clientii;
  • prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti;
  • mentinerea relatiei cu clientii
  • dezvolta portofoliul de clienti
  • contribuie la cresterea volumului de vanzari
  • raspunde de promovarea corespunzatoare a imaginii si produselor companiei;
  • respecta procedurile si normele de desfasurare a activitatii.
Beneficii:
  • Dezvoltare profesionala, instruire constanta;
  • Mediu de lucru prietenos, profesionist;
  • Premii si bonusuri de performanta.

CONSTRUMA DESIGN SRL - reprezentant al fabricilor DESSO si TARKETT va ofera:
  • Mochete de serie si personalizate pentru spatii publice
  • Dale de mocheta
  • Covoare- Pardoseli PVC omogene-heterogene, linoleum natural, LVT (luxury vinyl tiles)
  • Stergatoare profesionale de interior si exterior
Pentru mai multe detalii va invitam sa acesati site: http://www.construma.ro/
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024