Gratis

Reprezentant vanzari

GELDBACH FITINGURI SI FLANSE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

ECHIPA TANARA, OMOGENA SI DINAMICA CAUTAM COLEGI
  • Persoana tanara,dinamica,cu experienta in vanzari( vanzari de produse pentru instalatii -constituie avantaj)
  • Studiile superioare tehnice de specialitate (facultatea de instalatii )constituie avantaj
  • Experienta in relatiile cu clientii
  • Experienta in licitatii constituie avantaj
  • Disponibilitate la deplasari
  • Excelenta abilitati de comunicare interumana si organizare,capacitate de solutionare a problemelor
  • Gandire orientata spre satisfacerea nevoilor clientilor
  • Cunostinte minime de operare PC
  • Organizat ,punctual,receptiv la nou

Descrierea jobului

Postul presupune mentinerea relatiilor cu clientii, prospectare de piata pentru identificarea de noi clienti,realizarea de oferte personalizare,urmarirea realizarii efective a vanzarii si a incasarii.
Dezvoltarea parteneriatelor de lunga durata la standarde ridicate impuse de politica firmei
Atragerea de noi clienti si construirea de relatii stranse bazate pe incredere si profesionalism
Prospectarea si monitorizarea permanenta a pietei
Gestionarea responsabila a politicii de vanzare si incasare a soldurilor
Intretinerea ,administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti

DE CE SA TE ALATURI ECHIPEI NOASTRE:
  • Mediu de lucru stimulant si profesionist la standarde europene
  • Pachet salarial atractiv ,venituri sigure
  • Salariu fix
  • Bonusuri in functa de performante
  • Bonuri de masa
  • Transport decontat
  • Diurna de deplasare
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei

PERSOANELE CU EXPERIENTA IN VANZARI DE FLANSE ROBINETI,TEAVA VOR BENEFICIA DE OFERTA PERSONALIZATA
Telefonul , laptopul nu se considera avantaje, acestea facand parte din recuzita necesara bunei desfasurari a activitatii

Geldbach Fitinguri si Flanse srl este subsidiara a Geldbach Gruppe GMBH cu afaceri de peste 250 mil EURO la nivel de grup
Firma in plina ascensiune , lider pe segmentul sau de piata avand o gama larga de flanse , fitinguri pentru sudura , robineti industriali, organe de asamblare,hidranti , teava instalatii de stingere a incendiilor etc
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024