Gratis

REPREZENTANT VANZARI

TECO CRIS PROJEKT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Ești o persoana dinimică și cu experiență în vânzări?
  • Ai abilități bune de organizare, comunicare, disponibilitate pentru deplasări și permis categoria B?
  • Atunci te invităm să faci parte din echipa noastră, în rolul de Reprezentant Vânzări

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI
  • Identificarea și fructificarea tuturor oportunităților de piață în zona alocată pentru proiecte de construcții și renovări
  • Identificarea clienților potențiali, stabilirea contactului inițial și incheierea contractelor de vânzare-cumpărare
  • Preluarea comenzilor și încasarea acestora
  • Gestiomnare relații cu clienții, servicii post-vănzare
  • Prezentare produse.
  • Intocmire oferte.
  • Masuratori, calcule.
BENEFICII
  • Pachet salarial competitiv, compus din salariu fix plus bonusuri raportate la vanzari
  • Telefon, laptop și mașină de servici
  • Training-uri periodice la nivel tehnic și de vânzări
  • Posibilitatea de a promova în cadrul companiei
  • Extrabonusuri
  • Program de lucru flexibil

Companie cu experienta de 12 de ani in piata materialelor de constructii , infiintata in anul 2002 in Pascani. Ulterior aria de acoperire a fost extinsa , astfel incat , in acest moment , activam pe pietele din Pascani , Iasi si Botosani.
Colaboram cu lideri internationali din domeniul materialelor de constructii si a finisajelor , cum ar fi : JUB , ISOMAT , GERARD , IMPRO , BILKA , FIBRAN , SINIAT, THERMOSISTEM, BAUMIT, KAPAROL, BUDMAT, etc.
Echipa tanara si energica.
Publicat 23 Mart. 2024 Reactualizat 23 Mart. 2024 Expiră 22 Apr. 2024