Gratis

REPREZENTANT VANZARI

SC ALL INSTAL SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Studiile superioare in domeniul tehnic (Instalatii, Constructii) constituie un avantaj;
- Experienta in vanzari de minim 2-3 ani;
- Abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
- Orientare catre client si capacitate de a intelege nevoile acestuia;
- Ambitie si perseverenta in realizarea obiectivelor;
- Limba engleza nivel mediu-avansat;
- Capacitate de lucru individual, cat si de integrare in echipa.

Descrierea jobului

- Desfasurarea activitatii - la birou;
- Dezvolta segmentul de piata-instalatii industriale si sisteme de irigatii;
- Identificare proiecte, prezentare si ofertare;
- Intocmeste rapoarte specifice activitatii de ofertare si vanzari.

Se ofera:
- pachet salarial motivant (salariu fix + comision lunar)+ prima anuala;
- telefon de serviciu;
- sansa unei cariere de succes intr-o companie nationala cunoscuta in domeniu.

ALL INSTAL SRL- cu sediul central in Craiova, angajeaza Reprezentant vanzari / Responsabil ofertare licitatii in domeniul sistemelor de conducte pentru instalatii apa, gaz, canalizare si sistemelor de irigatii.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024