Gratis

Reprezentant vanzari

C.P.A. PISCINE RO

Candidatul Ideal

- Permis de conducere categoria B
- Disponibilitate pentru deplasari
- Cunostinte operare calculator (Word, Excel, navigare internet)
- Abilitate de a planifica si organiza activitati, de a stabili prioritatile
- Abilitatea de identifica si solutiona probleme
- Capacitate de coordonare a activitatilor
- Antentia la detalii si orientarea catre client
- cunostiintele tehnice reprezinta un avantaj , insa experienta si cunostiintele in domeniu nu sunt obligatorii

Descrierea jobului

- Zona de activitate Romania si Republica Moldova
- Intretine relatia cu partenerii existenti
- Identifica nevoile clientilor si formuleaza solutii optime
- Identifica noi clienti si promoveaza produsele si serviciile companiei
- Realizeaza rapoarte de activitate periodice despre discutii , propuneri si cerinte ale clientilor astfel incat impreuna cu managmentul sa asigure o colaborare bazate pe seriozitate si profesionalism
- Responsabil de planificarea optima a activitatii, a deplasarilor si a resurselor materiale astfel incat sa acopere eficient zona alocata, asigurand minimizarea costurilor si maximizarea timpului;
- Opereaza informatiile si datele companiei respectand standardele de confidentialitate astfel incat sa protejeze interesele companiei in piata;

Beneficii ,
- un loc de munca intr-o companie multinationala in continua dezvoltare
- pachet salarial fix + comision motivant, in functie de implicare;
- mediu de lucru dinamic;
- posibilitati reale de dezvoltare a carierei pe termen lung in cadrul companiei
- training de specialitate
- program de munca previzibil cu weekend-uri libere
- masina de serviciu si telefon

C.P.A Piscine Ro srl , este o companie care face parte dintr-un grup lider european in domeniul productiei si comercializarii articolelor pentru contructia piscinelor. Este un brand dinamic in continua dezvoltare , cu personal tanar orientat spre realizari , cu parteneri pe tot teritorilul Romaniei, relatiile cu acestia , dezvoltate pe parcursul anilor sunt bazate pe profesionalism , seriozitate si promptitudine.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024