Gratis

Reprezentant vanzari

NEW DON STEEL SRL

Candidatul Ideal

  • Abilitati bune de comunicare si spirit de echipa;
  • Motivat sa invete si sa se dezvolte intr-un mediu competitiv;
  • Capacitatea de a-si gestiona timpul si sarcinile eficient.

Descrierea jobului

Rolul tau:
  • Prezentarea si promovarea produselor companiei;
  • Prospectarea pietei si contractarea clientilor noi;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii.

Beneficii:
  • Pachet salarial compus din parte fixa + comisioane;
  • Masina, laptop si telefon de serviciu.

DON STEEL este unul dintre cei mai mari distribuitori autorizati de sisteme complete pentru acoperisuri, cu peste 10 ani de experienta in domeniu.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024