Gratis

Reprezentant Vanzari

Np Comunications S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

  • seriozitate, perseverenta, orientare spre excelenta;
  • capabil de negociere și de orientare spre client;
  • experienta in vanzari prezinta un mare avantaj;
  • organizare, echilibru;
  • dorinta de dezvoltare;
  • onest si loial fata de echipa si companie;
  • cunostinte medii de utilizare Office;
  • respectuos fata de client, colegi și lideri;

Descrierea jobului

  • identificarea companiilor cu servicii la concurenta si a punctelor slabe in relatia acestora cu actualii furnizori de servicii de telecomunicatii;
  • gasirea solutiilor de inlocuire a actualilor furnizori de telecomunicatii;
  • atragerea de noi clienti in retea;
  • contactarea potentialilor clienti pentru promovarea și comercializarea produselor si serviciilor oferite de Telekom Romania Mobile;
  • respectarea regulamentelor si politicilor companiei;

Beneficii:
  • comisioane foarte atractive si motivante din vanzari;
  • posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
  • bonusuri de realizare a obiectivelor lunare, in afara celor stabilite pentru realizarea planului de vanzare;
  • depașirea obiectivelor de vanzari atrage dupa sine si bonusuri de performanta;
  • concursuri cu premii lunare, trimestriale si anuale;
  • telefon, laptop si masina de serviciu(doar agentilor de teren);

Telekom Romania Mobile este un brand dinamic, care oferă servicii de telecomunicaţii fixe şi mobile complete, inovatoare, personalizate pentru o comunitate vastă de clienți, cu aproximativ 10 milioane de contracte de servicii – unul dintre liderii de comunicatii mobile.

Soluțiile noastre deschid o lume infinită de oportunități de a împărtăși cele mai frumoase și emoționante experiențe cu familia, prietenii, colegii și cu cei din jurul nostru. Misiunea noastră este să îmbogățim viețile oamenilor, oferindu-le acestora servicii mobile, care aduce utilizatorilor o nouă experiență de divertisment, cu acces la conținut exclusiv și de calitate, pe toate ecranele, și funcționalități interactive avansate. În ceea ce privește clientii business, Telekom Romania Mobile este partenerul de încredere al companiilor, pentru care oferim soluții de comunicații care să sprijine companiile să devină mai competitive și mai agile.

Soluțiile noastre conectează oameni, mașini și conținut, pentru un viitor mai bun, mai sigur !!!!

* "Doar candidatii selectati vor fi contactati".
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024