Gratis

Reprezentant vanzari

Misavan Trading SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

  • De preferat, experienta in vanzari TT si / sau HoReCa;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Prospectare piata in vederea identificarii de noi clienti, dezvoltand zona alocata;
  • Promovare produse Misavan: produse chimice profesionale si top profesionale de curatenie.

Beneficii:
  • Instrumente de lucru pentru a-ti desfasura activitatea (telefon, tableta, masina de serviciu);
  • Suport pentru dezvoltare profesionala;
  • Bonusuri care să te motiveze sa-ti realizezi obiectivele.

Cu o experienţă de 23 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.

Împreună #Trecem Romania pe curat!
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024