Gratis

Reprezentant vanzari

ADSEXPRESS S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Ne dorim o colega noua care sa ne reprezinte la nivel national. O persoana activa, implicata si dornica sa invete si sa evolueze pe plan profesional alaturi de noi.
Cautam o persoana comunicativa, careia ii place sa lucreze in echipa si e motivata sa obtina cele mai bune rezultate.

Descrierea jobului

- vei avea de sustinut apeluri de vanzare cu potentialii clienti
- raportarea periodica a rezultatelor obtinute
- mentinerea relatiei cu potentialii clienti

programul de lucru este de 8 ore flexibil. Vei putea sa iti alegi tu in intervalul 9-22 de la cat la cat vrei sa lucrezi acele 8 ore.

ca beneficii vei avea:
-salar de baza
- comision din fiecare vanzare
-training de vanzari asigurat de noi
-training-uri periodice care sa te ajute atat pe plan personal cat si profesional
-acces la cursuri si traininguri de marketing, business si vanzari in valoare de peste 20.000€
-25 de zile de concediu pe an
-bonusuri de performanta
-posibilitatea de a avansa rapid in cadrul companiei
-oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, axata pe evolutie si obtinerea de rezultate.

Te rog NU aplica daca esti genul de om care are nevoie doar de un salar de baza clasic care sa il mentina confortabil si nu esti dispus sa ai o plata fixa plus o plata bazata pe comision. Noi credem in a da posibilitatea angajatilor de a incasa cati bani isi doresc ei, clar in functie de rezultatele obtinute, nu credeam in salariile fixe si plafonarea oamenilor din echipa.

Compania noastra este una repativ noua si in plina dezvoltare. Lucram cu companii mici, medii si foarte mari pe parte de marketing. Avem o varietate mai larga de servicii, de la training la servicii de marketing, video editing, PR, Branding etc.
Suntem o echipa relativ mica, de 20 de oameni si punem accentul foarte tare pe evolutia fiecarui om din cadrul echipei. Avem traininguri lunare cu traineri pe diferite domenii, teambuilding, training specializat in functie de pozitia ocupata si team leaderi pentru fiecare departament in parte, ca sa asiguram atat posibilitatea de crestere rapida in echipa, dar si posibilitatea de a creste dpdv financiar fara a avea o limita impusa.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024