Gratis

Reprezentant vanzari

A.S.VACUUM SISTEM S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

​Iti doresti un job job dinamic și provocator? Faci parte dintre cei care se simt în largul lor în afara biroului? Atunci avem jobul perfect pentru tine: Reprezentant de vânzări

Esti potrivit doar dacă:

Detii permis de conducere categoria B, masina personala reprezinta un avantaj !!
* ești dornic dе afirmare;
* ești deschis la informație și îți dorești să evoluezi;
* ești dispus să fii responsabil pentru propriile câștiguri;
* te consideri sociabil;
* îți doresti un program flexibil;
* vrei să-ți dezvolți o carieră în vânzări.
* îți place munca dе teren
Cu alte cuvinte, daca esti pasionat de ceea ce faci si esti dispus sa acorzi un efort cinstit, sansele tale de a avea succes sunt mari!

Descrierea jobului

Cе oferim?
* Un pachet salarial motivant cuprins intre 3000-8000 lei compus din salariu fix + comision lunar din vanzari + bonus de performanta
* Training de specialitate indiferent de nivelul de experienta;
* Un mediu de lucru plăcut;
* Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
* Loc de munca stabil
* Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva
* Decontare transport
* Team-building
* Cafea/ceai/snacks la birou
* Evenimente/petreceri de companie

Suntem o companie cu o experienta din anul 1994 pe piata din Romania si din anul 1914 pe plan international, ne aflam intr-o continua transformare si adaptare pe nevoile clientilor nostrii, dorindu-ne sa oferim de fiecare data o experienta personalizata.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024