Gratis

REPREZENTANT VANZARI

AUTONET IMPORT SRL

Candidatul Ideal

- Studii medii/superioare (preferabil tehnice);
- Experienta anterioara in domeniul vanzarilor de minim 2 ani;
- Cunoștințe în domeniul pieselor auto constituie avantaj;
- Cunostinte de operare pe calculator;
- Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
- Permis de conducere ;
- Disponibilitatea de a călători în afara județului de domiciliu;
- Abilități de comunicare și negociere;
- Capacitate de planificare și organizare a activităților;
- Deprinderea de a lucra in echipă.

Descrierea jobului

-studiază piața pentru depistarea de noi parteneri pentru produsele companiei
-contactează potențialii parteneri, prezintă organizația, produsele și serviciile pe care le oferă aceasta
-consiliează clienții și identifică nevoile acestora
-efectuează vizite periodice la client
-aduce la cunoștinta clienților promoțiile instant precum și promoțiile zilnice, săptămânale și lunare
-monitorizează situația rulajului și a încasărilor de la clienți, urmărește și răspunde de încasarea facturilor emise
-monitorizează concurența, prețurile, producători, tendințele și întocmește rapoarte săptămânale
-ȋși desfășoară activitatea în așa fel încât să atingă obiectivele comerciale ce i s-au stabilit

Beneficii oferite:
- pachet salarial atractiv
- bonuri de masă
- bonusuri în funcție de performanță
- posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale (+traininguri) in cadrul unei companii in plina dezvoltare
- abonament medical la clinica privata de sanatate
- Bookster
- 7card

Autonet Import a luat ființă în 1996. De atunci ne-am imaginat o lume mai dinamică, mai sigură, care oferă tuturor participanților mobilitate continuă. Avem grijă ca echipa noastră să beneficieze de traininguri și cursuri specializate. Familia Autonet este în constantă creștere, suntem tineri și dedicați iar toate acestea ne fac cei mai buni din domeniu.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024