Gratis

Reprezentant Vanzari

BTL Romania Aparatura Medicala SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui reprezentant de vânzări dedicat și pasionat să se alăture echipei noastre. Dacă ești o persoană energică, orientată către rezultate și cu abilități excelente de comunicare, aceasta este o oportunitate perfectă pentru tine.

**Cerințe:**
- Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul aparaturii medicale sau al dispozitivelor medicale
- Cunoștințele solide în cardiologie reprezintă un avantaj
- Înțelegerea nevoilor pacienților și profesioniștilor din domeniu
- Abilități excelente de comunicare și negociere
- Dorința de a învăța în mod continuu și de a rămâne la curent cu ultimele tehnologii în domeniul medical
- Capacitatea de a lucra independent și de a stabili priorități într-un mediu dinamic
- Permis de conducere și disponibilitate pentru călătorii în teren

Descrierea jobului

**Responsabilități:**
- Identifică și contactează potențialii clienți din domeniul medical
- Prezintă produsele noastre inovatoare și soluțiile tehnologice avansate în mod captivant și persuasiv
- Dezvoltă și menține relații de lungă durată atât cu clienții existenți cât și cu clienții noi
- Oferă consultanță tehnică și profesională pentru a satisface nevoile specifice ale clienților
- Colaborează strâns cu echipa noastră internă pentru a asigura livrarea și instalarea corectă a produselor
- Participă la conferințe și evenimente în domeniul medical pentru a crește vizibilitatea brandului nostru

**Beneficii**:
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și competitiv
- Posibilitatea de a dezvolta o carieră în vânzarea aparaturii medicale
- Traininguri și suport pentru atingerea obiectivelor
- Pachet salarial atractiv, format din salariu fix și comisioane în funcție de performante
- Beneficii suplimentare, în conformitate cu politicile companiei.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă pasionată, care contribuie la îmbunătățirea vieților pacienților, te încurajăm să aplici la acest anunț.
Așteptăm cu entuziasm să ne cunoaștem viitorul coleg!

Compania BTL a fost fondată în 1993 și activează în 2 domenii: medical și estetic. Astăzi, suntem lideri mondiali în fizioterapie, acoperind 6 continente cu sucursale directe în peste 80 de țări, peste 3500 de angajați și peste 480 de ingineri R&D.

BTL România Aparatură Medicala, și-a început activitatea în 1997.
Experiența de peste 26 de ani în producția echipamentelor medicale, ne oferă un avantaj major în îndeplinirea nevoilor terapeuților și pacienților.

Misiunea noastră este atingerea perfecțiunii în termeni de eficiență, funcționare, accesibilitate și nu în ultimul rând design. Rezultatele medicale ale aparatelor noastre sunt sprijinite de un număr mare de cercetări și studii clinice.
www.btl.ro
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024