Gratis

REPREZENTANT VANZARI

Banesto S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutare de noi colegi pe postul de Agent Vânzări pentru toate județele:

Ce ne dorim de la tine:
  • Studii medii,
  • Minim 2-3 ani experiență în vânzări/distribuție retail,
  • Cunoasterea zonei alocate,
  • Permis de conducere categoria B (minim 1 an) și disponibilitate pentru deplasări,
  • Cunostinte de operare PC - MS Office (word,excel,powerpoint,winmentor),
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare,
  • Abilități de organizare, planificare și prioritizare,
  • Bune abilități de negociere și orientare către client,
  • Spirit de echipa,dinamic,responsabil.

Descrierea jobului

  • Administreaza portofoliul de clienti pe zona alocata,
  • Respectarea si realizarea rutelor saptamanale,
  • Identificarea potentialilor clienti, promovarea si comercializarea produselelor si serviciilor firmei, oferteaza, negociaza si semneaza contractele cu clientii,
  • Analizeaza cerintele clientilor si acorda consultanta,
  • Asigură instalarea terminalelor în locații si gestionează relația cu acestea,
  • Asigură mentenanța terminalelor de plată si mercantizarea locatiilor,
  • Asigură maximum de vizibilitate pentru brand prin promovarea optimă a imaginii companiei,
  • Dezvoltă și menține relații de calitate pe termen lung cu clienții,
  • Realizează rapoarte specifice de activitate.

BENEFICII:
  • Masina de serviciu, telefon,
  • Pachet salarial motivant, raportat la rezultate (500 - 1500 EURO) NET,
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala si training de specialitate,
  • Vor fi contactate numai persoanele selectate.

Compania Banesto SRL din Piatra Neamț, județul Neamț este prezenta pe piața națională începând cu 1998.
Este anul în care am început activitatea de comerț cu echipamente electronice și telecomunicații.
Activitatea noastră dispune de o gamă variată de servicii printre care cele mai importante sunt aparatele de încărcări electronice (POS) și terminalele de plată Kaseria unde dispunem de peste 250 de servicii si suntem prezenti in 28 de judete.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024