Gratis

Reprezentant Vanzari

S.C. CROSS WORK S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Agenția de recrutare Crosswork se află în căutarea unor persoane care să ocupe rolul de Reprezentant Vânzări, deschis pentru mai multe industrii: Comerț / Retail / FMCG, Construcții și Medicină (echipamente medicale).

Candidatul ideal:
- Permis de conducere - categoria B;
- Abilități excelente de comunicare și negociere;
- Proactivitate sporită;
- Abilități foarte bune de organizare și planificare a activității;
- Studii medii/superioare finalizate.

Descrierea jobului

  • Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți pe aria alocată;
  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;
  • Utilizarea POS-ului mobil și gestionarea plăților în numerar;
  • Asigurarea unei prezențe constante în teritoriu pentru a identifica noi oportunități.

Crosswork este o companie de recrutare la nivel național, cu birouri în București și Iași, ce oferă servicii atât de recrutare cât și de muncă temporară și administrare de personal

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024