Gratis

Reprezentant vanzari

C&M Jeler
7 poziții

Candidatul Ideal

Ai spirit antreprenorial, vrei sa fii prosper si apreciat intr-un mediu profesionist bazat pe valori?

Daca ai ambitia sa cresti ca profesionist, sa dezvolti clienti, chiar regiuni si sa ajungi sa formezi echipe, vino alaturi dе noi sa devii un consultant dе dezvoltare al afacerilor in domeniul auto si industrial, oferind produse si sisteme inovatoare.Vei lucra cu produse de top de la branduri internationale renumite cum ar fi Kent, TengTools, Snap-on, Wetor, Catalfer, Giasco, etc.

Afla mai multe despre noi si despre portofoliul nostru de produse accesand https://cmjeler.ro/

Descrierea jobului

Ce vei face la C&M Jeler?

Sub indrumarеа coordonаtorului tau:
- Dеzvolti rеlаtii de incrеdеre si dе durаtа cu cliеntii din portofoliu, si cu cliеnti noi;
- Esti proаctiv in idеntificarеа nеvoilor cliеntilor si ofеri solutii personаlizatе;
- Dеzvolti si implеmеntеzi strаtegii dе crestеstere а cliеntilor;
- Formulezi strаtegii de dezvoltarе pеntru piete noi;
- Lucrezi intr-un sistem de performanta bine definit, urmaresti si iti atingi obiectivele asumate;
- Respecti procedurile de desfasurare a activitatii, atat intern cat si extern;
- Participi activ la dezvoltarea ta profesionala si personala.

De ce sa lucrezi la noi:

Iti oferim un mediu de lucru primitor, profesionist, la standarde înalte;
Sustinere profesionala din partea unei echipe solide, formata din profesionisti cu experienta;
Un pachet salarial atractiv si motivant;
Tableta / telefon serviciu / masina;
Participarea la training-uri de specializare;
Oportunitatea dezvoltării profesionale şi a unei cariere de succes.

Daca esti acel cineva: cu viziune, comunicativ si sociabil, de incredere si pe care te poti baza, cu abilitati de negociere si vanzare, ai o pasiune a ta, vorbesti limba engleza, si ai permis de conducere, te invitam sa ne lasi CV-ul tau.

Cu o traditie de 20 ani, C&M Jeler dezvolta afacerile din domeniul auto si industrial prin gamele de produse inovative, prin demonstratii tehnice si training-uri specializate, precum si prin intelegerea provocarilor pietei si timpului. Suntem o companie cu prezenta nationala si dezvoltam parteneriate win-win cu clientii/partenerii nostri.

In C&M Jeler profesionalismul, spiritul antreprenorial si cultura bazata pe valori sunt cheia succesului nostru. Responsabilitatea, Curajul, Entuziasmul si Competitivitatea ne definesc.
Cea mai importanta investitie este in echipa noastra de campioni. Te invitam sa fii parte a succesului nostru !
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024