Gratis

Reprezentant vanzari

Royal Dru Parts S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe:
- Experiență anterioară relevantă în domeniul vânzărilor sau într-o poziție similară.
- Studii medii tehnice, reprezintă avantaj studiile superioare în domeniul mecanicii(facultatea de mecanică).
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
- Orientare către clienți și capacitatea de a stabili relații de încredere.
- Abilitatea de a lucra în echipă și de a contribui la atingerea obiectivelor.
- Abilități organizatorice și atenție la detalii.
- Cunoștințe medii de utilizare a computerului și a programelor de birou.
- Cunoașterea de bază a produselor sau serviciilor noastre (instruirea va fi oferită).
- Inițiativă, capacitate de rezolvare a solicitărilor clienților.
- Cunoașterea limbii engleze, nivel conversațional.

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui Reprezentant Vânzări dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți o persoană proactivă, comunicativă și dornică să lucreze într-o echipă motivată și într-un mediu dinamic de vânzări, vă invităm să aplicați.

Responsabilități:
- Preluarea solicitărilor de la clienti, identificarea nevoilor acestora, ofertarea și vânzarea produselor promovate de compania noastră.
- Înregistrarea cu precizie a detaliilor solicitărilor și a rezultatelor acestora în baza noastră de date.
- Gestionarea și răspunsul la cererile clienților și la întrebările acestora cu privire la produsele și serviciile noastre.
- Furnizarea informațiilor detaliate despre produsele și serviciile noastre și răspunderea la întrebările clienților.
- Înregistrarea cu precizie a detaliilor apelurilor și a rezultatelor acestora în baza noastră de date.
- Preluarea și procesarea comenzilor clienților.
- Contribuie împreună cu echipa la atingerea și depășirea obiectivelor de vânzare stabilite.

Oferta noastră:
- Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță.
- Oportunități de dezvoltare profesională în domeniul vânzărilor.
- Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem candidații potriviți pentru această poziție!

Descrierea companiei

Despre noi, Royal DRU
Cu o experiență solidă începând cu anul, firma noastră s-a impus pe piața internă și internațională ca un furnizor de top în domeniul pieselor de schimb pentru utilaje de construcții și camioane.

Experiență și performanță
De-a lungul anilor, am investit în calitate și relații de lungă durată cu parteneri de încredere, atât la nivel intern, cât și internațional. Această rețea extinsă ne permite să oferim soluții rapide și sigure pentru întreținerea și repararea utilajelor și camioanelor, indiferent de locația clienților sau de specificațiile tehnice ale echipamentului.

Varietate de opțiuni
Înțelegem că fiecare client are cerințe specifice, așa că oferim o gamă variată de opțiuni de piese de schimb, incluzând:
· Piese originale de la producătorii de top
· Piese aftermarket de încredere, care asigură o alternativă de calitate la costuri competitive
· Piese second-hand, pentru cei care doresc soluții economice fără a compromite calitatea
· Indiferent de alegerea clienților, garantăm produse de înaltă calitate și servicii de asistență tehnică de top.

Misiunea noastră
Misiunea noastră este de a oferi soluții fiabile și eficiente pentru a pune în mișcare utilajele și camioanele clienților noștri. Suntem dedicați să venim în sprijinul clienților, în vederea menținerii echipamentelor în formă optimă și funcționării fără probleme a afacerilor.

Contactați-ne
Ne-ar plăcea să colaborăm cu dumneavoastră, să ajutăm clienții prin găsirea celor mai bune soluții pentru necesitățile acestora. Aplicați astăzi, pentru a face parte cât mai repede din echipa noastră!

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 31 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024