Reprezentant vanzari

ROLIFT SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experienţă minim 2 ani in vanzări
- Constituie avantaj experienţă in domeniul comercializării echipamentelor tehnice ;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Creativitate, auto-organizare, viziune strategică;
- Carnet de conducere categoria B;
- Disponibilitate la deplasări;
- Cunostinte minime limba engleza, seriozitate ;
- Persoane energice, ambitioase, comunicative, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire ;
- Abilitati de de lucru in echipa;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
- Orientarea catre intampinarea asteptarilor clientilor;
- Capacitate de asimilare cunostinte noi.

Descrierea jobului

- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Creşterea vanzarilor in zona alocată; -
- Urmărirea contractelor comerciale şi aincasărilor;
- Relaţionarea permanentă cu clientii;
- Realizarea target-ului lunar de vanzări;

ROLIFT SRL comercializeaza si inchiriaza echipamente hidraulice de manipulat marfa si de lucru la inaltime , efectueaza service garantie, postgarantie, comercializeaza piese schimb si accesorii specifice acestor utilaje.
Publicat 28 iun. 2022 Expiră 28 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos