Reprezentant Vanzari

S.C. CROSS WORK S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Permis de conducere - categoria B;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Proactivitate sporită;
  • Abilități foarte bune de organizare și planificare a activității;
  • Studii medii/superioare finalizate.

Descrierea jobului

  • Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți pe aria alocată;
  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;
  • Menținerea permanentă a legăturii cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora;
  • Asigurarea condițiilor optime de vânzare (poziționare, vizibilitate, accesibilitate);
  • Asigurarea existenței standardului de mercantizare în magazine, monitorizarea acestora, efectuarea de comenzi, întocmirea rapoartelor;
  • Rezolvarea problemelor și gestionarea cerințelor clienților la nivel de magazin.

Crosswork este o companie de recrutare la nivel național, cu birouri în București și Iași, ce oferă servicii atât de recrutare cât și de muncă temporară și administrare de personal

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.