Reprezentant vanzari

NEW DON STEEL SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Suntem un colectiv dinamic, ambitios si perseverent, de aceea viitorul nostru coleg trebuie sa dispuna de aceste calitati.
Seriozitatea este un punct forte.
Candidatul ideal trebuie sa prezinte aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare.

Descrierea jobului

Suntem cei mai buni in domeniul acoperisurilor (o facem de peste 10 ani) si de aceea colegul nostru va avea urmatoarele responsabilitati:
-sa se ocupe de promovarea si vanzarea produselor firmei;
-sa intocmeasca oferte si sa calculeze necesarul de materiale ;
-sa colaboreze cu ceilalti membri ai echipei din departamentul de vanzari si din departamentele adiacente;
-sa mentina legatura cu actualii clienti;
-sa dezvolte portofoliul de clienti.

Beneficii:
-salariu fix plus bonus lunar in functie de vanzari;
-bonusuri anuale;
-masina de serviciu;
-laptop;
-telefon.

Suntem o firma cu vechime in piata, recunoscuti ca profesionisti in domeniu si facem parte dintre cei mai vechi distribuitori de sisteme pentru invelitori BILKA si WETTERBEST!

Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos