Publicat 06 Apr 2020 | Expiră 07 Mai 2020

REPREZENTANT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
Minim 2 - 3 ani experiență în vânzări în domeniul FMCG;
Cunoștințe despre vânzările de tip Traditional Trade în zona alocată;
Abilități de prezentare și relaționare;
Abilități de vânzare și negociere;
Seriozitate, responsabilitate și gândire analitică;
Spirit competitiv și dinamic;
Atitudine pozitivă și creativă;
Cunostinte de limba engleza – constituie un avantaj;
Cunoștințe operare PC;
Permis de conducere – categoria B;

Descrierea jobului

Responsabilități:
Menținerea relațiilor cu clienții existenți;
Dezvoltarea portofoliului de clienți în zona Galați - Brăila;
Promovarea produselor Companiei în rândul clienților;
Respectarea planului de vânzări și realizarea targetului lunar de vânzări și de încasări ;
Încasarea banilor de la clienți și respectarea procedurii de depunere a încasărilor ;
Participarea la ședințele de departament și raportarea activității către managerul de vânzări.

5 motive să intri în echipa Martens :
Suntem o echipă diversă și dinamică;
Îți oferim toată logistică necesară desfășurării activității în cele mai bune condiții;
Am pregătit un pachet salarial atractiv;
Ai ocazia să te dezvolți profesional într-un mediu multicultural ;
Ai posibilitatea să duci tradiția mai departe și să contribui la dezvoltarea unei fabrici de bere cu o istorie de peste 3 decenii;

Fabrica de bere din Galati a fost fondata in anul 1974. Inca de la inceput, in fabricarea berii noastre am pus pe primul loc consumatorii. Timp de doua decenii fabrica a operat ca un producator cu capital integral romanesc ajungand sa detina o prezenta regionala puternica.

In anul 1998 Martens Brewerij a preluat pachetul majoritar de actiuni al fabricii noastre. Istoria Martens Brouwerij incepe in 1758, in Bocholt, Belgia. Au trecut de atunci peste 250 de ani iar traditia a fost transmisa de-a lungul a opt generatii. In tot acest timp, valorile lor au ramas neschimbate: au transformat arta fermentarii unor ingrediente simple si naturale in arta de a da prilej oamenilor de a imparti un moment de bucurie impreuna.

Am avut bucuria de a regasi partenerii nostri belgieni aceeasi dedicatie pentru desavarsirea artei fabricarii berii, aceeasi dorinta de a aduce un strop de bucurie pe masa oamenilor care ne reprezinta. Impreuna si in urma unor eforturi considerabile, credem ca am reusit sa aducem in Romania macar o parte din traditia belgiana a fabricarii berii.

In prezent suntem alaturi de consumatori impreuna cu partenerii nostri din retail cu care am dezvoltat produse competitive si corecte la un pret accesibil. Ne mandrim cu brandurile noastre cu influenta belgiana LUP, HORA UNIRII, POSTAVARU, PREMIUM, MADONNA, precum si cu berea marca privata: BERE BLONDA, NEGOIU, ZAMBOS, COZIA, DAS KASTEL, HAIDUC.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  Martens

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles