Gratis

Reprezentant Vanzari Vodafone

ANHERO MANAGEMENT SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Ce este important sa ai cu tine:
- veselie, sociabilitate si prietenie, ne asteptam sa fii atras/a de ideea de a lucra in vanzari;
- rabdare, bunatate si deschidere catre client, ne place sa vedem ca interactiunile din magazinele noastre sunt intr-o energie buna;
- ne dorim sa vedem abilitati de organizare din partea ta, magazinul (precum colegii si clientii), are si el nevoie de grija din partea ta;
- vei avea un target (mic la inceput si pe masura ta odata ce ne dovesti ca stii sa vinzi), ne dorim sa fii consecvent/a in atingerea acestuia;
- sa vrei sa acumulezi informatii repede si sa detii cunostinte medii de MS Office;
- pasiunea pentru telefoane, IOT si lucruri tehnice este un plus, daca nu esti inca pasionat/a, te invatam noi :)

Descrierea jobului

Daca consideri ca detii calitatile de mai sus, atunci impreuna vom lucra sa-ti iasa intr-o maniera cat mai autentica si naturala, urmatoarele:
- prezinti, promovezi si vinzi abonamente de telefonie si internet, cartele prepaid, telefoane si accesorii;
- empatizezi si rezolvi solicitarile clientilor intr-o maniera prietenoasa, care sa duca la dezvoltarea relatiilor;
- iti creezi un portofoliu personal de clienti;
- lucrezi in echipa, oferi o mana de ajutor si participi activ in constructia unei echipe de top;
- imaginea magazinului este foarte importanta, asadar ne asteptam sa ajuti la buna organizare a lucrurilor, sa ne oferi sugestii si sa te asiguri ca magazinul este impecabil;
- utilizezi corect accesul in aplicatii si ai deosebita grija de documentele clientilor;
- esti follower al trendurilor tehnologice, si te tii la curent cu cele mai bune practici si trenduri de promovare;
- arati proactivitate in dezvoltarea personala;

Cele mai importante dintre beneficii sunt urmatoarele:
- Pachet salarial motivant | salariu fix | bonusuri de performanta individuala | bonusuri de performanta pe magazin | concursuri | discounturi la telefoane, gadget-uri si accesorii | iesiri cu echipa;
- Programe de training;
- Oportunitatea de a te dezvoltare;

Anhero Management are Vodafone in ADN, suntem partener Vodafone Romania pe piata de Retail. Produsele promovate sunt identice cu cele comercializate de catre Vodafone Romania, iar experienta clienului este cel putin la fel de calduroasa precum in reprezentatele de top!
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 28 Apr. 2024