Gratis

Reprezentant Vanzari Valcea, Slatina, Craiova

PATRU MAINI CARPATIA S.R.L

Candidatul Ideal

Esti candidatul ideal daca :
Esti o persoana organizata si ai aptitudini de bun vanzator.

Descrierea jobului

In postura de Reprezentant Vanzari veti desfasura urmatoarele activitati :
  • Participati la realizarea obiectivelor si planului de vanzari prin promovarea activa a produselor din portofoliu;
  • Realizati saptamanal si lunar rapoartele de vanzari;
  • Mentineti, stabiliti si dezvoltati legatura cu clientii, prin intalniri conform rutei stabilite.
Ce beneficii oferim ?
  • Telefon si autoturism de serviciu;
  • Bonusuri lunare, quadmestriale si anuale in functie de vanzari;
  • Tichete de masa;
  • Prima de Paste si Craciun;
  • Abonament Bookster;
  • Zi de concediu pentru ziua de nastere;
  • Bonus pentru vechime in cadrul companiei;
  • Activitati teambuilding.

Suntem un producător român de materiale de construcții și integrator de servicii și soluții pentru personalizarea caselor. Prin tot ceea ce facem, ajutăm comunitățile și îi inspirăm pe cei din jur să facă la fel.

Te asteptam sa performam impreuna!
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024