Gratis

Reprezentant Vanzari - Tipografie

USPRINT GROUP SRL

Candidatul Ideal

Dorim sa alaturam echipei noastre un coleg /o colega cu bune abilitati de comunicare si convingere, cu initiativa, responsabilitate si spirit de echipa.

Colegii noi beneficiaza de scolarizare si training, pachet de salarizare motivant si bonuri de masa.

Descrierea jobului

Cerintele job-ului:
-asigurarea unui suport comercial, consultanta de specialitate pentru portofoliul de clienti alocat;
-onorarea cererilor de oferta primite de ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄la clienti;
-lansarea si urmarirea comenzilor in productie prin intermediul aplicatiei interne;
-comunicarea si mentinerea relatiei cu clientii;
-respectarea procedurile interne pentru ofertare, lansare comenzi si facturare;
-cunostinte operare Outlook, Word, Excel;
-experienta in domeniu tipografic constituie un avantaj.

Tipografia Usprint Group numara 30 de ani de experienta, reprezinta un partener serios si un angajator care isi respecta echipa formata in aceasta lunga perioada de timp. In colectivul nostru avem colegi care ne sunt alaturi de peste 20 de ani, oferim stabilitate, sustinere, respect pentru angajati.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024