de ani Fără Frică...

Publicat 23 Mar 2019 | Expiră 23 Apr 2019

Reprezentant vanzari tigla metalica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ART DACH Romania cauta colegi noi pt marirea echipei de vanzari in domeniul tiglei metalice, accesoriilor si sistemelor pluviale.

- permis de conducere categoria B
- experienta intr-o pozitie similara,reprezinta un avantaj
- abilitati de planificare si organizare
- cunostinte despre masuratori acoperisuri, calculatie, necesar materiale si accesorii

Descrierea jobului

- sa asigure prezentarea, promovarea si vanzarea produselor pe care le ofera compania
- gestionarea clientilor actuali si extinderea portofoliului de clienti
- identifica nevoile clientului, personalizeaza si adapteaza ofertele la cerintele/ nevoile clientilor

ART DACH este o companie romaneasca cu istoric pe piata de profil din Judetul Arges, cu rezultate remarcabile in domeniul productiei de tigla metalica. Cu o schimbare de strategie si o dezvoltare semnificativa in ultimii ani, compania cauta noi oportunitati de dezvoltare si extindere a retelei de distributie la nivel national.

Se ofera pachet salarial atractiv, autoturism si telefon de serviciu.

Expirat
Reprezentant vanzari tigla metalica  -  NOMA FOOD SID SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles