Gratis

REPREZENTANT VANZARI - TEREN

NORTECH SERVICE SRL

Candidatul Ideal

• Persoana dinamica cu experienta de vanzari minim 5 ani
• Inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
• Tehnici de vanzare directa si indirecta
• Vărsta corespunzătoare intre 30 si 45 de ani
• Sa posede cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul de vanzari;
• Sa posede cunostiinte tehnice in legatura cu produsele si serviciile comercializate
• Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali

Descrierea jobului

SC. NORTECH SERVICE SRL sediul in Odorhei Jud Harghita specializat in comercializarea pieselor de schimb pentru industria alimentara si imbuteliere cautam reprezentat vanzari in zona : Oltenia, Muntenia, Dobrogea. Oferim condiții competitive și oportunități de dezvoltare.

Beneficii:
• Contract pe perioada nedeterminata
• Bonus din vanzari valabil la nivel de societate conform clientilor si zonei arondate
• Bonuri de masa
• Asigurare de viata
• Laptop
• Telefon
• Masina de serviciu
• Prime de sarbatori acordate la nivel de societate

Firma noastră oferă o gamă largă de produse, în special pentru industria alimentară.
Gama variată de produse facilitează munca partenerilor noștri, astfel ca aceștia să poate procura toate produsele
necesare dintr-un singur loc.
Pe lăngă rolul de furnizor vă stăm la dispoziție și prin consultanță de specialitate și asistență tehnică.
Seriozitatea cu care am abordat solicitările partenerilor noștri în cei 10 ani de vechime ne-a adus pe un loc binemeritat
printre primii furnizori din domeniu și ne putem măndri cu parteneri de renume, cum ar fi: HEINEKEN ROMANIA,
LACTALIS ROMANIA ( COVALACT, LACTATE HARGHITA ) ROMAQUA GROUP ( BORSEC, ALBACHER,
STANCENI, BUȘTENI ) , COCA COLA HBC, OLYMPUS ROMANIA, ALCONOR COMPANY, URSUS
BREEWERIES, HOCHLAND ROMANIA, ORKLA FOODS ROMANIA, PERLA HARGHITEI, MASPEX ROMANIA,
APEMIN TUȘNAD, FRIESLAND CAMPINA ROMANIA, GEDEON RICHTER, DUNAPACK PACKAGING,
SANDOZ, MINERAL QUANTUM, INDLACTO, INFOPRESS GROUP, GORDON PROD, SIMULTAN etc.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024