Gratis

Reprezentant Vanzari Telekom

Unitel B2b S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul IdealPe cine cautam?
● un om care poate face vanzare consultativa precum si vanzare tranzactionala.
● un agent call center caruia ii place cu adevarat sa faca vanzari si nu se sperie de un refuz.
● un om caruia ii place sa negocieze si reuseste sa obtina ceea ce si-a propus.
● un coleg caruia ii place sa lege relatii cu clientii prin telefon.

Descrierea jobului

Cum știi că este jobul potrivit pentru tine?
● ești fluent verbal și în scris în limba română.
● ești sociabil și convingător în orice situație.
● ești independent și organizat.
● ești proactiv și nu te temi să devii vocal atunci când ai o idee care ar putea face lucrurile mai interesante.
● ai cunostinte de MS Office si operare PC.
● ai experienta in call center.Descrierea jobuluiCe ar trebui sa faci :
● sa achizitionezi noi clienti business.
● sa prospctezi piata business, sa identifici nevoi specifice .
● sa promovezi si sa vinzi produsele dedicate clientilor business.
● vei ajuta managerul departamentului tau cu roapoarte de activitate.

Ce beneficii vei avea în echipa Unitel?
● oportunitatea unui mediu de lucru dinamic si modern;
● îți oferim stabilitate și te implicăm în dezvoltarea brandului;
● te ajutăm să evoluezi în carieră și avem grijă să participi la cât mai multe training-uri;
● pe lângă salariu de bază, îți revine și un bonus pe care îl poți influența tu, direct cu rezultatele tale!Descrierea companiei

Unitel B2B este o companie formata prin unirea a doi parteneri Telekom cu o vasta experienta in domeniul vanzarilor B2B. Suntem o companie cu experienta de opt ani in domeniul telecomunicatiilor, doua birouri in Romania, 25 de specialisti. Suntem pregatiti sa oferim support si folosim abordarea consultativa in dezvoltarea business-urilor clientilor nostri. Credem in integritare si in puterea inovatiei iar fiecare dintre noi este creator de solutii. Livram rezultate, performanta si leadership.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024