Gratis

Reprezentant Vanzari / Tehnician

MV Connect Distribution Impex SRL

Candidatul Ideal

- experienta relevanta in vanzari - minim 1an
- posesor permis conducere categ. B - minim 1 an
- studii medii ( studiile superiore reprezinta avantaj)
- orientare spre performanta si dezvoltarea afacerii;
- personalitate dinamica cu initiativa
- capacitati excelente de negociere si convingere
- aptitudini de comunicare, spirit de echipa;
- cunostinte operare PC
- domiciliul stabil in localitatea pentru care se aplica

Descrierea jobului

- dezvolta baza de clienti
- comercializeaza si promoveaza produsele din portofoliu catre clienti
- intocmeste documente fiscale
- intocmeste ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄rapoarte zilnice
- realizeaza obiectivele lunare

Bonusuri / Beneficii:

- Contract de munca
- Masina de serviciu
- Telefon
- Posibilitate de promovare
- Training
- salariu fix plus bonus

MV CONNECT DISTRIBUTION – TOP COFFEE are ca scop principal inca din 2010, oferirea de solutii optime catre clienti, in domeniul coffee services, indiferent ca este vorba de aparate Table-top, Vending, Office, Home sau HoReCa, distribuind produsele Tchibo Coffe Services.
WWW.TOPCOFFEE.RO
Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024