Gratis

Reprezentant Vanzari - Sudul Romaniei

LT Human Links S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce este nevoie din partea ta?
  • Interes confirmat pentru domeniul tehnic (construcții, metalurgie - oțel, termopane PVC)
  • + 2 ani experiență în vânzări
  • Abilități de comunicare și negociere
  • Atitudine suportivă și flexibilitate
  • Integritate, lucru în echipă și organizare
  • Orientare către client și înțelegerea profilului consumatorului
  • Studii universitare – reprezintă un avantaj
  • Experiență de lucru în MS Office
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Care sunt atribuțiile tale?
  • Întreținerea și dezvoltarea retelei de Parteneri: producătorii de tâmplarie PVC și revânzători.
  • Identificarea nevoilor clienților ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂acordând suport în alegerea celei mai potrivite soluții.
  • Promovarea imaginii și a produselor companiei în relația cu clienții.
  • Furnizarea de informații tehnice și obținerea de cereri de ofertă.
  • Întocmirea și coordonarea derulării contractelor proprii (comenzi, livrare, încasări, prin cooperare continuă cu celelalte departamente).
  • Colectarea informațiilor la nivelul zonei alocate și introducerea acestora în baza de date.

Ce oferim?
  • Un mediu de lucru deschis, flexibil și apreciativ
  • O echipă muncitoare și implicată
  • Echipamente de lucru moderne
  • Salariul fix lunar aliniat nivelului de responsabilitate pe rol și experienței tale
  • Bonus din vânzări
  • Diurnă pentru fiecare zi aflat în deplasare

Clientul nostru este un lider de piață în domeniul său, fiind producator și distribuitor de armături zincate pentru profilele de PVC, cu experiență de 15 ani în domeniu. Sunt prezenți în România, la nivel național, dar și la nivel european, în țări precum Rep. Moldova, Bulgaria, Serbia și au o cifră de afaceri de peste 12 milioane de euro.

În activitatea lor, focusul a fost pus pe îmbunatățirea continuă a calității serviciilor oferite și dezvoltarea unor relații transparente, oneste și stabile dintre echipă, furnizori și clienți.

Dacă îți place rolul și te atrage domeniul tehnic, dacă apreciezi dinamica și îți dorești să activezi într-o echipă stabilă, cu potențial de dezvoltare, te așteptăm în echipa noastră.
Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 3 Iul. 2024