Gratis

Reprezentant vanzari spitale zona Bucuresti

Pharma SA

Candidatul Ideal

De ce competenţe şi abilităţi ai nevoie pentru a te integra în echipa noastră?
Experienta in vanzari minim 2 ani - constituie avantaj experienta in piata farma
Foarte bune abilitati dе comunicare si negociere
Adaptabilitate si spirit dе echipa
Orientare catre client, orientare spre rezultate
Cunostinte pachet MS Office
Persoana entuziasta, pozitiva, motivata, cu spirit de initiativa, orientata spre rezultate si deschisa provocarilor
Buna planificare si organizare personala
Abilitati de analiza si sinteza a datelor si informatiiilor
Capacitate de a identifica solutii si de a lua decizii
Permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea?
Ofertezi clientii (spitale) din zona arondata si le furnizezi informatii in ceea ce priveste portofoliul de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀produse, preturile, etc.
Identifici clientii care organizeaza licitatii electronice in vederea achizitiei de produse farmaceutice.
Gestionezi datele privind licitatiile.
Intocmesti documente pentru: achizitii directe, cereri de oferta, negocieri.
Monitorizezi zilinic sistemul de licitatii publice SICAP si il utilizezi in procesul de vanzare prin generarea de achizitii directe.
Colaborezi cu reprezentantii producatorilor din teritoriu alocat.
Ai in focus realizarea targetului de vanzari la nivel de zona.
Arhivezi documentele si esti responsabil de mentinerea acestora intr-o ordine, inregistrarea acestora si urmarirea lor in situatii electronice care in orice moment sa furnizeze informatiile centralizate: cantitati, preturi, oferte, date
Raportezi zilnic /lunar catre centru vanzarile realizate prin achizitii directe /negocieri.
Acoperi judetele alocate, identifici clientii cu potential.
Indeplinesti in conditii optime obiectivele stabilite, mentii portofoliul de clienti si te preocupi de dezvoltarea acestuia.
De ce sa te alaturi echipei noastre?
Iti oferim urmatoarele beneficii:
Salariu fix motivant
Bonus trimestrial in functie de performanta
Pachet de instrumente pentru desfasurarea activitatii: telefon, tableta/laptop, masina de serviciu.
Tichete de masa.

Infiintata la Iasi in anul 2000, PHARMA S.A. este o firma cu capital integral romanesc care s-a extins continuu pe piata nationala de distributie a medicamentelor si produselor parafarmaceutice. In prezent, PHARMA S.A. detine 6 depozite proprii in marile orase ale tarii, prin care acopera, la nivel national, un numar mare de clienti, carora le ofera o gama larga de produse pentru diverse arii terapeutice.
PHARMA S.A. inseamna o echipa de peste 150 de profesionisti in vanzari, logistica, controlul calitatii si functii-suport care colaboreaza pentru a oferi clientilor si partenerilor cele mai bune servicii.

Pentru mai multe informatii va asteptam pe website-ul nostru, www.pharma-iasi.ro.

Publicat 7 Iun. 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 7 Iul. 2024