Gratis

Reprezentant Medical Vanzari si Promovare Medicala

SC SESDERMA LABORATORY SRL

Candidatul Ideal

Companie multinationala in domeniu farmaceutic angajeaza reprezentant vanzari pe farmacii si promovare medicala.
Experienta in domeniu este obligatorie.

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea portofoliului de clienti.
  • Promovarea produselor companiei.
  • Prospectarea pietei tinta si indentificarea de noi clienti.
  • Atingerea obiectivelor calitative si cantitative.
  • Dezvoltarea si fidelizarea portofolului de clienti;
  • Pachet salarial atractiv plus bonus vanzari.
  • Instrumente de lucru: masina, telefon , tableta.

Fondată în 1989 de către o echipă de doctori dermatologi condusă de Dr. Serrano, Sesderma este un laborator al cărui reason to believe este sănătatea și starea de bine a pacienților
Motto-ul nostru, “LISTENING TO YOUR SKIN”, este ceea ce ne definește. Compania noastră este condusă de cunoștințe, umanitate și generozitate
Angajamentul nostru pentru inovație și tratarea bolilor de piele vine din dorința de a avea o piele sănătoasă atât la suprafață cât și în profunzime.
Am dezvoltat Nanotehnologia pentru nevoia de soluții potrivite pentru orice tip de piele.
Ingredientele active sunt transportate prin lipozomi de dimensiuni Nano care pătrund în nucleul problemei.
Asigurăm tratamentul pentru orice afecțiune și nevoie a pielii!
Gama noastră de dermatocosmetice acoperă atât o linie de beauty cât și o linie health, de aceea am dezvoltat două linii principale:
Sesderma, pentru consumatorul final și Mediderma, o linie exclusivă, pentru utilizarea profesioniștilor din domeniul dermatologic.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024