Gratis

REPREZENTANT VANZARI SHOWROOM BUCURESTI

ORIENT CERAMIC SRL
6 poziții

Candidatul Ideal

REPREZENTANT VÂNZĂRI SHOWROOM

Dacă ești atent la detalii, deții abilități de comunicare și lucrezi în echipă, ești candidatul ideal pentru Orient Ceramic!

BENEFICII:
- Salariu lunar fix;
- Comision lunar în funcție de realizare target, care poate genera salariu de peste 4.500 lei net;
- Bonuri de masă;
- Prime de Sărbători în funcție de rezultatele societății;
- Permisiune de a lipsi pentru scurt timp de la locul de muncă, în limita a 12 ore lunar;
- Beneficii la achiziționarea produselor din portofoliul companiei;
- Siguranța unui parteneriat pe termen lung în cadrul grupului de firme.

Posturi disponibile:

- București: 3 posturi disponibile (Showroom Orient Ceramic – Str. Valea Cascadelor, Sector 6);

- București: 1 posturi disponibile (Showroom Orient Ceramic – Sos Mihai Bravu, nr 520-530, Sector 3);

- Afumati: 2 posturi disponibile ( Showroom Orient Ceramic - Sos Bucuresti-Urziceni, nr 16, Pavilion P7- Complex Doraly Expo Market);

Descrierea jobului

Cerințe profesionale:
- Studii medii;
- Experiența profesională în domeniul vânzărilor de plăci ceramice sau piatră naturală constituie avantaj;
- Bune abilități de lucru cu pachetul MS Office;
- Bune abilitați de comunicare si relaționare cu clienții societății.

- Promovarea și vânzarea produselor companiei (gresie, faianță, piatră naturală, mozaic, tapet etc.) către utilizatorii finali;
- Întocmirea documentației de gestiune (facturare, registru de casa etc.);
- Recepționarea mărfurilor și inventarierea produselor din showroom, atunci când este cazul.

Orient Ceramic activează pe piața materialelor de construcții începând cu martie 2005, devenind în scurt timp liderul zonal și unul dintre principalii jucători la nivel național în importul, distribuția și comercializarea plăcilor ceramice, cu un volum de achiziții de peste 2.000.000 metri pătrați importați anual.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024