Gratis

Sales Executive MIELE BOUTIQUE

KUIBA LIVING

Candidatul Ideal

Reprezentant vanzari (MIELE - BOUTIQUE) in Cluj-Napoca pe Str. Bucuresti
  • Esti familiarizat/a cu industria electrocasnicelor si a produselor home&deco;
  • Ai experienta in vanzari si bune abilitati de comunicare;
  • Spirit de organizare si proactivitate;
  • Esti empatic/a cu nevoile clientilor pentru a le putea oferi cele mai bune solutii;
  • Consecvanta in realizarea obiectivelor;
  • Spirit de echipa;

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea:
  • Gestionarea activitatilor zilnice ale showroomului specializat in vanzarea electrocasnicelor Miele, a mobilierului de bucatarie si a articolelor de vesela;
  • Consilierеa clientilor si informаrеa аcestora аsupra produselor;
  • Contactarea clientilor care solicita consiliere online;
  • Completarea produselor la raft, aranjarea produselor in showroom;
  • Identificarea si ofertarea produselor potrivite pentru client;
  • Concretizarea ofertei si introducerea comenzii de vanzare in programul de gestiune;
  • Emiterea facturilor pentru plata produselor si urmarirea incasarii acestora;
  • Organizarea livrarii impreuna cu echipa de logistica.
Ce oferim:
  • Card de sanatate
  • Tichete de masa;
  • Preturi speciale pentru angajati;
  • Oferirea suportului pentru reconversie profesionala in cadrul companiei;
  • Contract pe o perioada nedeterminata.

KUIBA, marca a grupului MKT, isi propune sa ofere clientilor o experienta noua de shopping. Cu un portofoliu de brand-uri recunoscute la nivel international pentru calitatea produselor, misiunea noastra este aceea de a creste constant, de a oferi solutii de amenajare si dotare a bucatariei cu un design inovativ si functional care sa raspunda si celor mai inalte standarde
estetice si de calitate. Miele Boutique este locul ideal pentru pasionatii de produse premium, care imbina arta si tehnologia cu functionalitatea.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024