Gratis

Reprezentant vanzari romana / rusa

BISPODOLIA S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

-dorința de a câștiga
-dorința de a învăța și a se dezvolta
-bune abilități de comunicare și relaționare
-cunoașterea limbii române
-cunoașterea limbii ruse/ucrainene
-experiența în domeniul B2B constituie un avantaj dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Responsabilități:

-Vânzarea produselor prin telefon
-Identificarea noilor clienți
-Identificarea nevoilor clienților existenți

Ce oferim:

Salariu fix + ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈bonus din vânzări
(Salariul fix este de 4000 lei, iar bonusul, conform experienței noastre, in primele luni variază între 700 și 2000 lei. Suma din bonus poate creste semnificativ, totul depinde de dorința dvs de a câștiga)
-Oportunitate de dezvoltare profesională
-Training-uri și formare continuă
-Deplasări prin tara

Suzie, liderul producției de haine pentru copii din Ucraina, s-a extins pe piața din România și este în căutare de noi colegi ambițioși pentru a se alătura echipei

Cu o experiență de 18 ani pe piață, suntem un nume de încredere în industria modei pentru copii. În total, colaborăm cu peste 200 de magazine în Ucraina si alte state independente.
Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 8 Iul. 2024 Expiră 10 Iul. 2024