Gratis

Reprezentant Vanzari Proiecte - B2B

DIEGO Timisoara

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de Reprezentant Vânzări este o persoană sociabilă, dinamică, perseverentă cu capacități foarte bune de comunicare, negociere și relaționare cu clienții.

Descrierea jobului

Reprezentantul de Vânzări menține relația cu clienții din portofoliul existent și atrage noi clienți.
Prezintă, testează şi vinde produsele din portofoliu.
Urmărește încasarea la termen a contravalorii produselor livrate.
Întocmește rapoarte de vânzări, activitate şi prognoză.
Identifică în permanență noi oportunități de dezvoltare a afacerii și de îmbunătăţire a prezenţei firmei în piață.
Zona alocată: Arad, Timis, Caras-Severin

Beneficiile pe care le oferim sunt:
Tichete de masă
Bonus pentru obiectivele realizate
Prime de Paște și Crăciun
Teambuilding organizat anual
Sărbătorile legale sunt zile libere
Maşină, tabletă, telefon și laptop.

DIEGO este o rețea internațională,dinamică și în continuă dezvoltare, avand peste 150 de magazine active în trei țări: România, Ungaria și Slovacia.
Principalele grupe de produse comercializate de către DIEGO sunt: parchet laminat, pardoseli impermeabile, covoare, mochete, perdele, draperii și tapet cu toate accesoriile aferente. Conceptul de bază este de a oferi produse de calitate superioară la prețuri accesibile în colecții fixe.
Publicat 2 Mart. 2024 Reactualizat 2 Mart. 2024 Expiră 1 Apr. 2024