Gratis

REPREZENTANT VANZARI PRODUSE TEHNICE

ASPAD COM SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
- stabilitate, dorinta de a construi o cariera pe termen lung in domeniul vanzarilor de produse tehnice
- perseverenta, capacitate de organizare a activitatii zilnice
- initiativa si abilitati de comunicare - negociere - relationare
- cunostinte tehnice in domeniul mecanic

Descrierea jobului

Atributii:
- promovarea si vanzarea produselor din portofoliul de distributie al firmei catre clientii industriali si automotive din zona alocata
- identificare aplicatii, initiere proiecte
- urmarirea incasarilor, raportare saptamanala

Beneficii:
- salariu fix + bonusuri
- tichete de masa
- masina full time
- laptop, smartphone
- abonament de sananate la retea clinica privata
- training la angajare si instruiri periodice

Firma Aspad si-a inceput activitatea in anul 2000 in Bucuresti, in prezent activand la nivel national. Portofoliul de distributie s-a diversificat permanent, fiind format din produse chimice pentru reparatii, intretinere, curatare (Henkel, Dinitrol, Tetrosyl), scule si consumabile profesionale (Stahlwille, Usag, BGS, Chicago Pneumatic, Ruko, Norton, Osborn, Wendt, Tesa, Telwin, Metabo, Milwaukee, Dewalt, etc.), consumabile si accesorii auto (Philips, Osram, Narva, Hella). Deservim clienti din domenii diverse: fabrici, servisuri auto si utilaje, firme constructii, carosari, confectii metalice, instalatii, etc. Asiguram asistenta tehnica si comerciala la nivel national, prin reprezentanti de vanzari zonali. Livram in 24 ore in toata tara, din depozitul central situat pe centura de nord a Bucurestiului.
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024