Gratis

Reprezentant vanzari - productie tipografica (etichete)

IMONA GRUP PACKAGING
5 poziții

Candidatul Ideal

Serios, dinamic, perseverent, cu experienta anterioară în domeniul tipografic(etichete) si al vanzarilor;
Aptitudini de comunicare si relationare;
Atentie la detalii si capacitate de negociere;
Orientare spre obtinerea rezultatelor;
Disponibilitate de a calatori (deplasare in teren, vizite la clienti);

Descrierea jobului

Postul presupune promovarea si vanzarea produselor tipografice(etichete) fabricate de companie.
- Identifica si contacteaza clienti noi;
- Prezinta si negociaza oferta de produse si servicii;
- Negociaza si incheie contracte;
- Urmareste realizarea contractelor (livrarea produselor - incasarea banilor);
- Tine legatura cu clientii din portofoliu.

Se ofera salariu atractiv si conditii de munca avantajoase.

IMONA GRUP Packaging este parte a grupului de companii IMONA GRUP, producator de etichete autoadezive in rola, etichete wrap-around, shrink sleeve si alte servicii de tipar, constituind un etalon de calitate în domeniu.

Publicat 6 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 6 Mai 2024