Gratis

Reprezentant vanzari prin telefon

Evo Sprint S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Ești o persoană ambițioasă și nu renunți usor. Poate chiar încăpățânată… Când obții ce vrei, dorești mai mult.
Eșecurile te motivează. Și îți garantăm că vor fi și esecuri.
Poți și vrei să înveți lucruri noi.
Vorbești mult, poți învăța să negociezi și să oferi soluții, deci știi și să asculți și să întrebi.
Nu dorești doar să primești bani, ci ai mândria de a-i câștiga. De asemeni apreciezi că toți banii sunt plătiți legal și nu la “negru”.
Dezvoltarea profesională este importantă pentru tine.

Descrierea jobului

Job-ul înseamnă vânzarea de consumabile pentru imprimante, produse de birotică și papetărie către clienții din toată țara. Procesul de vânzare se desfasoară exclusiv prin telefon, doar de la sediul companiei. Este un job de birou și NU există deplasări la sediile clienților noștri. Pe scurt trebuie:
  • să contactezi telefonic clienții;
  • să promovezi produsele noastre;
  • să identifici nevoile clienților;
  • să închizi vânzarea și să menții relația cu acei clienți;
Beneficii:
Training profesional specializat. Colegii pe care îi vei avea au știut la fel de puțin ca tine când au venit la noi. Deci, te vom învăța. Nu ai nevoie de înclinații tehnice în domeniu.
Mijloace tehnice și materiale adecvate pentru a-ți desfășura activitatea în condiții excelente: spațiu de lucru (situat aproape de centrul orașului), calculator, telefon, baze de date etc.
Program de muncă fix de 8 ore pe zi, fără ore suplimentare (Luni – Vineri, 8:30 - 17:00, cu pauză de masă 30 min), cu weekendurile și sărbătorile legale libere.
Salariu fix plus bonus în funcție de performanțe, cu respectarea legislatiei în vigoare. Bonuri de masă. Decontare mijloace de transport în comun.

Suntem o companie care oferă servicii și solutii specializate clienților noștri din sectorul business – persoane juridice române, companii de stat și instituții publice.
Comercializăm prin mijloace de comunicare la distanță o gamă vastă de consumabile pentru echipamente de printat, birotică și papetărie tuturor clienților noștri din întreaga țară.

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 28 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024