Gratis

Reprezentant Vanzari prin Telefon Cluj

DONA.Logistica

Candidatul Ideal

Draga candidat(a),

Iti doresti sa activezi in industria farma?
Esti apreciat pentru ca inveti rapid lucruri noi si iti place sa imbini cifrele cu relationarea cu clientii?

Daca raspunsul este DA, nu ezita sa aplici!

Ce ne dorim sa vedem la tine:
  • orientare catre client si rezultate - ai interes pentru conturarea unei cariere în vânzări;
  • studii liceale/ superioare finalizate;
  • experienta de lucru de minimum 3 ani intr-un rol de asistent farmacie sau intr-un job similar postului nostru (telesales/call-center).

Descrierea jobului

Pana la prima noastra discutie, iti poti forma o imagine despre responsabilitatile postului de Reprezentant Vanzari prin Telefon, astfel:

  • contactarea clientilor si promovarea produselor si serviciilor noastre conform campaniilor planificate;
  • identificarea nevoilor clientilor si propunerea de solutii satisfacatoare;
  • negocierea pachetelor;
  • introducerea si validarea comenzilor in sistem;
  • actualizarea bazei de date clienti cu informatii si cerinte despre clientii vechi/ noi sau potentiali;
  • oferirea de consultanta clientului si rezolvarea, in colaborare cu celelalte departamente, a eventualelor reclamatii logistice primite de la acesta.

Iti oferim:

  • salariu fix + bonus lunar din vanzari;
  • asigurare de sanatate;
  • card discount in Farmaciile DONA;
  • acces gratuit la biblioteca digitala Bookster si discount la abonamentele lunare in oricare din salile World Class;
  • echipa dornica sa iti ofere suport pentru atingerea obiectivelor profesionale.

Farmaciile DONA sunt printre cele mai apreciate din România, cu o experienta de succes dovedita in cei 30 de ani de activitate in piata farma din Romania.

Dona. Logistica SA, parte a grupului DONA, asigură distribuția farmaceutică echilibrată la nivel național catre farmacii Dona, spitale si farmacii independente. Dona. Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, cu o cifra de afaceri anuala de peste 300 milioane de Euro.

Alătură-te și tu echipei DONA!

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024