Gratis

Reprezentant Vanzari prin Telefon Cluj/ Oradea/ Targu Mures

DONA.Logistica

Candidatul Ideal

Draga candidat(a),

Iti doresti sa activezi in industria farma?
Esti apreciat pentru ca inveti rapid lucruri noi si iti place sa imbini cifrele cu relationarea cu clientii?

Daca raspunsul este DA, nu ezita sa aplici!

Ce ne dorim sa vedem la tine:
  • orientare catre client si rezultate - ai interes pentru conturarea unei cariere în vânzări;
  • studii liceale sau superioare finalizate;
  • experienta de lucru intr-un rol de asistent farmacie sau intr-un job similar postului nostru (telesales/ call-center).

Descrierea jobului

Pana la prima noastra discutie, iti poti forma o imagine despre responsabilitatile postului de Reprezentant Vanzari prin Telefon, astfel:

  • contactezi clientii si promovezi produsele conform campaniilor planificate;
  • identifici nevoile clientilor;
  • negociezi pachete;
  • centralizezi comenzile clientilor in sistem.

Iti oferim:

  • salariu fix + bonus lunar din vanzari;
  • asigurare de sanatate;
  • card discount in Farmaciile DONA;
  • acces gratuit la biblioteca digitala Bookster si discount la abonamentele lunare in oricare din salile World Class;
  • echipa dornica sa iti ofere suport pentru atingerea obiectivelor profesionale.

Dona Logistica, parte a grupului DONA, este unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata de distributie produse farmaceutice din Romania, asigură distribuția echilibrată la nivel național catre farmacii independente, spitale si farmacii proprii. Dona. Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, anul acesta indreptandu-se catre o cifra de afaceri de peste 500 milioane euro.

Dona. Logistica dispune de propriile capacitati de depozitare a marfurilor, avand in momentul de fata trei centre logistice mari in Ilfov, Cluj si Bacau.

Alătură-te și tu echipei DONA!

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024