Gratis

REPREZENTANT VANZARI - PRAHOVA, BUZAU

HAHN+KOLB ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

HAHN & KOLB angajeaza Reprezentanti de Vanzari, cu:
- permis de conducecere categoria B
- cunostinte tehnice de ordin general
- experienta minima anterioara in domeniul tehnic sau cel de vanzari, constituie un avantaj.

Colegii nostri trebuie sa fie:
- sociabili, activi, ambitiosi, deschisi catre nou
- loiali, organizati, seriosi
- sa isi doreasca un job stabil
- orientati catre clienti si nevoile acestora
- orientati catre performante, autodezvoltare si autodepasire.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faca?
- sa dezvolate portofoliul prin cautarea permanenta de noi clienti
- prospectarea pietei, identificarea potentialilor clienti
︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁- mentinerea relatiei cu clientii existenti
- prezentarea si promovarea produselor companiei
- consilierea tehnica a clientilor
- preluarea comenzilor, organizarea livrarilor si incasarea sumelor aferente.

Noi va oferim:
- pachet salarial motivant format din salariul fix, comisioane si bonusuri
- programe continue de training
- posibilitati de promovare
- pachet complet de mijloace de lucru.

Grupul HAHN+KOLB este unul din principalii furnizori de scule industriale, sisteme de manipulare, tehnologia masurarii, utilaje mari si mici, dotari de atelier sau laborator.

HAHN+KOLB ofera cel mai ridicat standard de servicii, livrare si calitate a produselor.

Suntem certificati DIN EN ISO 9001, ISO 14001 si suntem deasemenea prima companie din acest domeniu care indeplineste cerintele de audit VDA 6.2

Compania a fost fondata in Stuttgart in anul 1898.

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 9 Iun. 2024